wstążka

W obecnych trendach dekoracyjnych, w domach i mieszkaniach można zauważyć, że wiele dodatków oraz stylowych akcesoriów robionych jest samodzielnie, pracą własnych rąk. Produkty hand made mogą zdobić półkę w domu, regał, kominek, gablotę z książkami. Do stworzenia takich arcydzieł służą między innymi wstążki satynowe, którymi to można ozdobić szklaną świecę, ramkę na zdjęcia, wazon na świeże kwiaty oraz wiele innych przedmiotów.

Modne wstążeczki idealne do tworzenia domowych ozdób

Estetycznie wyglądające wstążki satynowe sprawdzać się mogą w wielu różnych rolach dekoracyjnych. Z ich pomocą można przewiązać serwetki stołowe zwinięte na przykład w rulon. Można nimi przewiązać szklany świecznik. Innym ciekawym pomysłem jest obwiązanie nimi doniczki ceramicznej na kwiaty. Z pewnością taka gustowna dekoracja wzbudzi zainteresowanie nie tylko domowników ale i również zaproszonych gości. Można nimi obwiązać również sztućce podczas eleganckiej kolacji i uroczystości rodzinnej. Bardzo ciekawym zastosowaniem wstążki satynowej jest przewiązanie nią wykałaczek, które wbite są w babeczki i domowe ciasteczka. Doda ona całości ciekawego uroku i efektowności.

Tasiemki satynowe doskonałą ozdobą dekoracji świątecznych

Wstążki satynowe mogą służyć do dekoracji ozdób świątecznych, bałwanków, reniferów oraz choinek. Będą one cudownie się prezentować w towarzystwie lampek świątecznych. Mogą one także zdobić wieniec adwentowy na drzwiach bądź na stole. Z ich pomocą można połączyć suszone łodyżki sosny lub świerku albo jemioły. Można także nimi obwiązać świąteczne prezenty. Ponadto, taka dekoracja może się przydać przy tworzeniu przestrzennych dekoracji w domu, na przykład przy robieniu witraży. Wstążeczki można przykleić na okno do witraży, będą one cudownie się prezentować za firanką. Innym ciekawym pomysłem jest obwiązanie lasek wanilii bądź cynamonu eleganckimi, czerwonymi lub bordowymi wstążkami. Z pewnością przy tworzeniu ozdób świątecznych oraz innych dekoracji, warto poprosić o pomoc dzieci.

Satynowe wstążeczki i ich zastosowanie

Gustowne wstążeczki mogą być ozdobą świeżych kwiatów w wazonach, róż czy też tulipanów. Można je umieścić także na figurkach w pokojach dziecięcych. Wstążką satynową można także przewiązać ozdobne pudełka, w których trzymane są naszyjniki, bransoletki oraz pozostała biżuteria. Z pomocą kolorowych tasiemek można także także przymocować do uchwytów mebli różnego rodzaju zawieszki i ozdobne dekoracje. Wstążki o połyskującej strukturze cudownie się prezentują w każdym świetle, na pewno dodadzą one przyjemnego klimatu.

[Głosów:1    Średnia:4/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here