Tena Men

Panowie borykający się z nietrzymaniem moczu nie muszą się już martwić i wstydzić swojej przypadłości. Z pomocą przychodzą środki higieniczne na nietrzymanie moczu przeznaczone dla mężczyzn. TENA Men to profesjonalne rozwiązanie, produkty dopasowane do męskiej budowy ciała i zapewniające maksimum ochrony. Jakie mają właściwości i czym kierować się przy ich wyborze? Radzimy.

TENA Men – rozwiązanie w sam raz dla mężczyzn

Nietrzymanie moczu to dolegliwość, która przydarza się nie tylko kobietom. Siedzący tryb życia, nadmiar alkoholu, kawy i nadprogramowe kilogramy mogą sprawić, że również panowie mają kłopoty z prawidłowym utrzymaniem moczu. Nietrzymanie moczu u mężczyzn może też pojawić się po operacji prostaty oraz być wynikiem osłabienia mięśni Kegla, które są odpowiedzialne za możliwość zaciskania cewki moczowej i powstrzymania strumienia moczu. Są także inne przyczyny pojawienia się nietrzymania moczu u panów, ale niezależnie od powodu z dolegliwością tą można i należy sobie radzić. Przede wszystkim warto przezwyciężyć wstyd i zgłosić ten problem lekarzowi, który zaproponuje odpowiednią metodę leczenia. Dobra wiadomość jest taka, że nietrzymanie moczu u mężczyzn można skutecznie leczyć zarówno farmakologicznie, jak i operacyjnie oraz poprzez trening mięśni Kegla. Kolejne rozwiązanie, które warto wdrożyć jak najwcześniej, to stosowanie odpowiednich środków higienicznych. TENA Men to doskonały wybór, gdy chodzi o maksymalną ochronę.

TENA Men – czym kierować się przy wyborze produktu?

TENA Men to specjalistyczne wkładki urologiczne przeznaczone dla mężczyzn z lekkim stopniem nietrzymania moczu. Ich stosowanie zapobiega zawilgoceniu bielizny i ubrania oraz wrażliwej skóry okolic intymnych. Wkładki TENA Men mają też system zabezpieczający przed powstawaniem nieprzyjemnego zapachu. Są idealnie dopasowane do męskiej anatomii, dzięki czemu chronią przed przeciekaniem. Są też niewidoczne pod ubraniem, a nawet pod bielizną. Można wybrać jedną z dwóch wersji kolorystycznych – białe lub czarne wkładki urologiczne TENA Men. Przy wyborze zwróćmy też uwagę na stopień chłonności wkładu. Te ultracienkie przeznaczone są dla panów z kropelkowym nietrzymaniem moczu. Przy bardziej nasilonej dolegliwości należy wybrać TENA Men medium lub maxi.=

Czy możliwa jest refundacja TENA Men?

Wkładki TENA Men mogą być refundowane na NFZ, podobnie jak inne środki higieniczne stosowane przy nietrzymaniu moczu. Wystarczy poprosić lekarza pierwszego kontaktu o wypełnienie specjalnego wniosku online, a następnie udać się z podpisaną receptą do dowolnie wybranej apteki. Refundacja to duża ulga dla budżetu i warto z tej pomocy skorzystać. Wkładki urologiczne TENA Men pozwalają na kontynuowanie dotychczasowego stylu życia i znacznie zwiększają jego komfort. Stosując je, można prowadzić zwykłe aktywne życie zawodowe i towarzyskie oraz uprawiać sport. Znika obawa przed kompromitującą sytuacją i tym, że otoczenie coś zauważy lub wyczuje nieprzyjemny zapach.

[Głosów:1    Średnia:2/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here