Spodnie robocze typu ogrodniczki

Ubrania robocze wykorzystywane są w wielu miejscach. Służą zarówno osobom, które wykonują prace w trudniejszych warunkach, jak choćby na budowie, jak i tym, którzy mają hobby mogące ubrudzić odzienie. Wśród wielu rodzajów ubrań roboczych na uwagę zasługują sobie z całą pewnością spodnie ogrodniczki, które są niezwykle wielofunkcyjne. Poznaj ich wszystkie zalety.

Wygoda

Spodnie ogrodniczki zostały stworzone specjalnie z myślą o różnego rodzaju pracach, które wymagają aktywności fizycznej. Posiadają wysoko zabudowany przód i tył, a także szelki, które eliminują konieczność noszenia do nich paska. Dzięki temu pozwalają na zachowanie większej swobody i sprawdzają się świetnie w celu ochrony ciała przed przewianiem, zwłaszcza w części krzyżowej kręgosłupa. Spodnie ogrodniczki wykonywane są przy tym w takim kroju, aby nie krępowały ruchów.

Mocna budowa

Ważną cechą profesjonalnie przygotowanych ogrodniczek jest mocny materiał, który został użyty do ich uszycia. Przykładem może być tkanina o splocie typu CANVAS i wysokiej gramaturze, która gwarantuje długą wytrzymałość ubrania. Materiał ten zbudowany jest w 355 z bawełny, a w 65% z poliestru, dzięki czemu zachowuje wszystkie zalety zarówno naturalnego, przyjemnego w dotyku i przewiewnego materiału bawełnianego, jak i bardzo wytrzymałego poliestru.

Mocna budowa ogrodniczek oznacza, że doskonale chronią one ciało przed drobnymi urazami, a jednocześnie same mogą przetrwać intensywne użytkowanie. Nie przecierają się i nie pękają w miejscach najbardziej newralgicznych, jak choćby kolana. Wiele z nich dodatkowo zostało wyposażonych w specjalne wzmocnienia chroniące przed rozdarciem albo w kieszonki, do których można włożyć ochraniacze. Dzięki temu są jeszcze wytrzymalsze (i wygodniejsze) nawet podczas długotrwałego klęczenia.

Praktyczne rozwiązania

Spodnie ogrodniczki są wykorzystywane przede wszystkim w różnych pracach, dlatego zostały dostosowane do ich wymagań i specyfiki. Zapewniają między innymi wiele kieszeni, w których można schować najpotrzebniejsze rzeczy, zarówno osobiste, jak i przydatne podczas wykonywania zadań. Dodatkiem do nich mogą być także wszyte pętelki, które jeszcze bardziej zwiększają ich użyteczność i pozwalają na przypięcie takich narzędzi, jak choćby młotek.

Niektóre modele posiadają także kolejny atut w postaci odpinanych nogawek w dolnej części. Dzięki temu mogą posłużyć jako szorty w upalne dni, co na pewno spodoba się niejednemu mężczyźnie.

Gdzie się sprawdzą?

Przedstawiona powyżej lista zalet spodni sprawia, że są chętnie wykorzystywane w różnych pracach, w tym przez budowlańców, monterów, instalatorów, magazynierów czy pracowników fabryk. Oprócz tego mogą sprawdzić się w pracach ogrodniczych czy w przydomowym warsztacie, dlatego też są często kupowane również w celu ochrony ciała podczas zajmowania się hobby.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here