Prenumerata Claudia – zachęcamy do zapoznania się z ofertą

0
1895

Każda z nas pragnie pozostawać w kontakcie ze światem, być na bieżąco z trendami, obserwować, co się zmienia oraz doczytywać ciekawe porady. Oczywiście Internet stanowi ogromną bazę informacji. Jednak czasami łatwo się pogubić. Śledzenie Facebooka pomaga, ale często też komplikuje. Jeden fanpage poinformuje nas, co słychać w świecie mody, ale już zupełnie inny poda ciekawe przepisy i podpowie, co ugotować na wieczór z przyjaciółkami. Dlatego warto wybrać inną alternatywę. Taką, która pomoże nam orientować się we wszystkim, co nas interesuje, bez konieczności przeskakiwania z jednej strony na drugą. Dodatkowo zwróćmy uwagę na to, kto publikuje dane treści. W Internecie może publikować właściwie każdy. Dlatego proponujemy postawić na prenumerata Claudia.

Claudia jest magazynem cieszącym się popularnością od lat. Nic dziwnego, znajdziemy tutaj wszystko, czego potrzebujemy. I do tego w jednym miejscu! Magazyn podzielony jest na konkretne działy, dzięki czemu łatwo odnajdziemy się na stronie i szybko uzyskamy odpowiedź na nurtujące nas pytania.

  • Dom i ogród: pierwszy dział proponuje nam najróżniejsze rozwiązania dla naszych mieszkań i domów. Dowiemy się z niego jak zadbać o wnętrze, jak udekorować nasz zakątek. Przydatne będą z pewnością przepisy DIY (do it yourself – zrób to sam, sama), dzięki którym nie tylko upiększymy nasze otoczenie, ale również zaoszczędzimy i wykorzystamy niepotrzebne przedmioty, którym damy drugie życie.
  • Moda: najważniejszy dział dla tych z nas, które interesują się, co dzieje się w świecie mody, jakie są obowiązujące trendy oraz jak przedstawia się sytuacja wielkich domów mody. Znajdziemy tu takie sekcje jak: trendy, porady stylistki, stylizacje oraz okazje specjalne. Czytając ten dział mamy szansę szybko stać się najszykowniejsze w towarzystwie. Oraz zaoszczędzić, gdyż sporo artykułów podpowie, jak możemy podążać za trendami tak, by nie zbankrutować.
  • Uroda: kolejny ważny dział dla każdej z nas. Wszystkie chcemy czuć się piękne, pragniemy o siebie dbać, dla innych ale przede wszystkim dla siebie. Artykuły z tej sekcji pozwolą nam osiągnąć sukces. Dowiemy się wszystkiego o cerze, włosach, kosmetykach. Dział dzieli się na: makijaż, fryzury oraz pielęgnację. Jak widać, wszystko czego potrzebujemy, by zawsze czuć się dobrze we własnej skórze. Wiele artykułów dotyczy sposobów domowych, co będzie dobre zarówno dla środowiska jak i naszego portfela.
  • Zdrowie: zdrowe odżywianie, odchudzanie, profilaktyka, wellness, zdrowie dziecka – istne kompendium wiedzy o tematach zdrowotnych. Nie dość, że dowiemy się jak zrzucić kilka niepotrzebnych kilogramów, to jeszcze poczytamy wiele o tym, co nam pomoże w codziennym życiu, rozwiąże problemy ze zdrowiem i pozwoli o siebie zadbać.
  • Kuchnia: coś dla wszystkich miłośniczek gotowania! Desery, kuchnia fit, specjalne okazje i na szybko – prenumerata Claudia trzyma rękę na pulsie! Niezależnie od okazji i naszego nastroju, zawsze znajdziemy tu dobry pomysł na pyszny posiłek.
  • Styl życia: dowiemy się sporo o gwiazdach, ale także poczytamy horoskop. Jakie odnajdziemy tu działy? Właśnie horoskop (zawsze warto dowiedzieć się, co nas czeka!), ludzie, historie sukcesu, rozrywka, wyjątkowe okazje.
  • Relacje: czyli wszystko o seksie, związkach i dziecku. Przydatny dział dla każdej z nas, która szuka odpowiedzi na ważne pytania.

Na stronie znajdziemy także sekcję z konkursami. Wszystkie artykuły uzupełniane są o zdjęcia i ilustracje, co znacznie podwyższa estetykę strony. Aby być zawsze na bieżąco zachęcamy do odwiedzenia strony prenumerata.ruch.com.pl i wykupienia prenumeratu magazynu Claudia.

[Głosów:2    Średnia:3.5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here