Masz cellulit? Pomoże endermologia – masaż podciśnieniowy

Cellulit to nierówny przeciwnik. Są jednak zabiegi, które pozwalają na jego usunięcie. Jednym z nich jest endermologia, czyli masaż podciśnieniowy.

Endermologia – co to jest?

Endermologia, inaczej także określana jako endermologia LPG to masaż podciśnieniowy prowadzony specjalistycznym sprzętem wyposażonym w głowicę z komorą podciśnieniową i masującymi rolkami.

Podczas zabiegu fałdy skórne poddawane są intensywnemu, dogłębnemu masażowi, który służy rozbiciu tkanki tłuszczowej, poprawie przepływów tkankowych, oczyszczeniu organizmu z toksyn – efektem takiej procedury jest likwidacja cellulitu, zmniejszenie obwodów i ujędrnienie skóry.

Klientkom chcącym wybrać się na zabieg endermologia Katowice mogą zaoferować najlepsze gabinety do wyboru. Na ich stronach można zobaczyć galerie endermologia efekty zdjęcia, które są najlepszym potwierdzeniem wysokiej efektywności tej procedury.

Jak przebiega zabieg masażu podciśnieniowego?

Masaż endermologiczny polega na masowaniu skóry z użyciem głowicy urządzenia. Kolejne fałdy skóry są zasysane do głowicy wytwarzającej podciśnienie i intensywnie ugniatane obracającymi się rolkami. Zabieg nie jest inwazyjny – nie powoduje przerwania ciągłości skóry. Nie wywołuje również dużych dolegliwości bólowych.

Dla uzyskania najlepszych efektów endermologia prowadzona jest w specjalnym kostiumie. Chroni on skórę przed urazami i ułatwia przesuwanie głowicy.

Aby osiągnąć najlepsze efekty, zabieg powinien być wykonany w serii. Najczęściej przeprowadza się 2-3 zabiegi w pierwszym tygodniu, a potem 1-2 zabiegi na tydzień. Liczbę i częstotliwość masażów dobiera specjalista.

Jakie są efekty endermologii?

Dla zabiegu endermologia efekty zdjęcia dostępne w internecie to najlepsze potwierdzenie, że to wysoce skuteczna procedura.

Masaż podciśnieniowy powoduje ujędrnienie skóry – jest ona bardziej gęsta, sprężysta. Rozbicie tkanki tłuszczowej to likwidacja cellulitu, a przy tym zmniejszenie obwodów, dlatego jest on rekomendowany dla osób na dietach odchudzających.

Dodatkowo, endermologia pomaga w złagodzeń bólów mięśniowych i obrzęków, umożliwia dogłębny detoks skóry i drenaż płynów limfatycznych.

Zainteresowanym zabiegiem endermologia katowice oferują go w wielu gabinetach. Warto postawić na skuteczną metodę likwidacji cellulitu!

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here