Markowe buty z Polski

Obecnie znana i doceniana w wielu zakątkach świata firma J. Szydłowski swoje początki miała jeszcze w latach osiemdziesiątych. Marka została powołana do życia w 1988 roku przez dwóch entuzjastów branży obuwniczej, panów Janusza Szydłowskiego oraz Artura Galosa. Początki, jak to często w tego typu historiach bywa, były raczej skromne. Firma J. Szydłowski była wtedy w zasadzie warsztatem rzemieślniczym, w którym zatrudnienie znalazło raptem kilka osób. Jednak w ciągu kilkudziesięciu lat swojego istnienia i energicznej działalności, przedsiębiorstwo to znacznie się rozrosło i obecnie z dumą może nazwać się jedną z wiodących i bardziej nowoczesnych firm obuwniczych obecnych na krajowym rynku.

Przede wszystkim jakość

Od samego początku założenia, firma zajęła się produkcją wysokiej jakości obuwia, w którym postawiono wielki nacisk zarówno na wysoką estetykę i modny design, jak i na trwałość i rzetelność wykonania. Oprócz tego, sekretem sukcesu przedsiębiorstwa mającego swoją siedzibę w Wysokiej była specjalizacja i postawienie na konkretnego rodzaju buty. „Szydłowski” stał się więc szyldem, pod którym zaczęło powstawać obuwie przeznaczone dla płci pięknej. Połączenie tych dwóch czynników w filozofii działalności przedsiębiorstwa sprawiło, że buty Szydłowski szybko zaczęły cieszyć się dużą popularnością oraz zaufaniem klientek. Pozwoliło to na rozbudowę parku maszynowego oraz zainwestowanie w najnowsze technologie, co z kolei było przyczynkiem do dalszego szybkiego rozwoju firmy. Obecnie buty Szydłowski można nabyć nie tylko na naszym rodzimym rynku, ale również w wielu innych krajach należących do Unii Europejskiej, pośród których wymienić można Anglię, Czechy, Irlandię, Słowację czy Węgry. Marce tej udało się również zaistnieć na rynkach wschodnich, a jej produkty można kupić na Ukrainie oraz w Rosji i Białorusi.

Buty do jazdy konnej

Firma Szydłowski znana jest z jeszcze jednej linii produktów, a dokładniej butów do jazdy konnej. Właściciele marki zainteresowali się tym tematem ze względu na swoje zamiłowanie do koni oraz sportów jeździeckich. Można więc powiedzieć, że tworząc obuwie jeździeckie, panowie Szydłowski oraz Galos połączyli w jedno dwie swoje największe pasje. Buty Szydłowski do jazdy wyróżniają się nie tylko wysoką jakością wykonania i wytrzymałością, ale również swoim designem, ściśle opracowanym na potrzeby tego szlachetnego sportu. Co ciekawe, każdy nowy model butów, zanim zostanie wdrożony do produkcji, jest osobiście sprawdzany przez właścicieli marki.

[Głosów:1    Średnia:1/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here