ubranka dla noworodka

Kompletowanie wyprawki dla nowego członka rodziny nierzadko spędza sen z powiek przyszłym rodzicom. Nieskończona liczba akcesoriów, gadżetów i elementów garderoby powinna pojawić się w pokoju malucha, żeby zapewnić mu spokojne, wygodne i bezpieczne dzieciństwo – tak zapewniają producenci, znajomi i przyszli dziadkowie. To właśnie rodzice muszą odnaleźć się w gąszczu fotelików, bujaczków, grzechotek, uspokajaczy i ubranek.

Każdej mamie zależy, żeby jej maluch prezentował się jak najpiękniej. Sklepy prześcigają się w projektowaniu oryginalnych wzorów maleńkich ubranek ozdabianych falbankami, kołnierzykami czy ozdobnymi aplikacjami. Jenak w przypadku niemowląt priorytetem w kompletowaniu garderoby powinna być wygoda i bezpieczeństwo dziecka. Podstawą każdej stylizacji najmłodszych na wczesnym etapie życia zdecydowanie jest body dla niemowląt.

Body różnią się między sobą nie tylko rodzajem materiału, z jakiego zostało uszyte, kolorem, aplikacjami czy długością rękawów. Istotne z punktu widzenia rodzica są też rodzaje dostępnych zapięciami – występują body zapinane przy szyjce lub w kroku, z dżetami lub bez; a także body kopertowe.

Zadając sobie pytanie, jak wybrać ubranka dla noworodka 56, poza względami estetycznymi, warto mieć na uwadze wygodę i szybkość zakładania i ściągania body. Wielu najmłodszych nie przepada za przebieraniem, często złości się i płacze. Wyjątkowo istotne jest, żeby w sytuacjach wymagających szybkiego przebrania niemowlaka, rozwiązania zastosowanie w dziecięcych ubrankach pomagały rodzicowi sprawnie przebrać dziecko.

Body kopertowe jest o tyle wygodne, że nie ma ryzyka „uszczypnięcia ” delikatnej okolicy szyjki czy pachwin maleństwa. Szczególnie dla najmłodszych dzieci sam proces ubierania i rozbierania bywa nieprzyjemny. Zakładki body kopertowego pomagają na nieinwazyjne zakładanie ubrania bez wciągania go przez główkę, co powoduje oczywisty dyskomfort.

Dlatego też body kopertowe 56 czy 62 to rozwiązanie znacznie łatwiejsze i przyjemniejsze dla malucha, nieprzysparzające zbędnych kłopotów, a w niczym nieustępujące innym częściom garderoby, jeśli chodzi o design, jakość tkanin czy piękną, zróżnicowaną kolorystykę.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here