Orijen karma

Karma dla psa musi spełniać dwa podstawowe wymagania. Jednym z nich jest smak, który musi przypaść do gustu zwierzakowi. Kolejna rzecz to wartości odżywcze, pokarm musi sprostać wymaganiom żywieniowym psa. Orijen karma gwarantuje smak i jakość. Co warto o niej wiedzieć?

Orijen karma dla każdego psa

Karmy Orijen to wybór produktów dla psa w każdym wieku. Warto wiedzieć, że wiek ma kluczowy wpływ na potrzeby żywieniowe psa. Możemy wyróżnić między innymi:

  • ORIJEN LARGE BREED PUPPY —  karma dla szczeniaków dużych ras. To psy o szczególnych wymaganiach, ponieważ przy intensywnym wzrośnie, znacząco rośnie zapotrzebowanie na kalorie i witaminy.
  • ORIJEN PUPPY — karma stworzona dla szczeniaków o standardowym wzroście. Zawiera odpowiednie ilości witamin oraz składników odżywczych, dzięki czemu spełnia wymagania małych piesków.
  • ORIJEN SENIOR DOG — Orijen karma dla starszych piesków, które mają mniejsze zapotrzebowanie na kalorie. Warto zaznaczyć, że seniorzy powinni zażywać zwiększoną dawkę niektórych witamin.

Ponadto firma daje wybór Orijen karmy dla dorosłych psów o różnej wielkości. Dodatkowo do wyboru jest produkt dla psów z nadwagą. To karma o większej zawartości czystego mięsa sprawia, że zwierzę szybciej trawi i wykorzystuje energię z pożywienia. Orijen karma to dobry wybór dla psów, które powinny zrzucić nadmierne kilogramy.

Orijen karma z najlepszej jakości mięsa

Każdy właściciel czworonoga chce, aby jego zwierzak jadł to co najlepsze. Właśnie dlatego producent Orijen dba o to, aby skład karmy był najlepszej jakości. Mięso z kurczaka i indyka, zawarte w produkcie jest świeże i starannie wyselekcjonowane. Dodatkowo w składach karm Orijen można znaleźć jaja ściółkowe od kur z wolnego wybiegu, które są źródłem cennego białka i witamin. Ryby wykorzystywane do produkcji są wyławiane z naturalnego środowiska, dzięki czemu są wolne od chemikaliów.

W zależności od konkretnej karmy i wymagań psów skład różni się zawartością mięsa i składników odżywczych. Dla psów z nadwagą istnieje opcja o obniżonej zawartości białka roślinnego. Natomiast dla psów seniorów jest karma z węglowodanami o niższej zawartości glikemicznej.

Każdy pies powinien dostawać karmę, dopasowaną do swoich potrzeb. Właśnie dlatego firma Orijen dba o to, aby każdy pies znalazł karmę idealną dla siebie. Nie można zapomnieć, że produkt spełnia najwyższe jakościowo standardy, a smak karmy przypada do gustu każdemu pieskowi. To karma idealna dla wybrednych oraz wymagających piesków i z pewnością trafi z ich gusta smakowe.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here