oferty jazd doszkalających

Prawo jazdy to marzenie praktycznie każdego osiemnastolatka. Jeśli jednak z jakiegoś powodu nie czujesz się pewnie za kierownicą, zwłaszcza wyjeżdżając na ruchliwe ulice Warszawy, doradzamy ci skorzystanie z jazd doszkalających. Poznaj je nieco bliżej.

Nikt nie zdaje prawa jazdy za pierwszym razem? To ściema!

Pomimo iż na temat prawa jazdy, a szczególnie egzaminu praktycznego, krąży wiele mitów, nie powinieneś w nie wierzyć. To nieprawda, że nikt nie zdaje go za pierwszym razem! Istnieje wielu uczniów, którzy mogą pochwalić się tym, iż mieli tylko jedno – szczęśliwe! – podejście do egzaminu. Wszystko zależy bowiem od odpowiedniego przygotowania praktycznego i nastawiania.

Prawda jest jednak taka, że nastawienie i przygotowanie idą ze sobą w parze. Zazwyczaj im jesteśmy słabiej przygotowani i bardziej tego świadomi, tym po prostu idzie nam słabiej. Dlatego, jeśli twoim marzeniem jest dołączyć do szczęśliwej grupy kierowców już przy pierwszym podejściu do egzaminu, powinieneś przede wszystkim postawić na naukę. Wykorzystaj każdą minutę ćwiczeń do maksimum, a jeśli to nadal dla ciebie za mało i czujesz niepewnie za kierownicą, po prostu weź dodatkowe lekcje. Te kilka godzin może pomóc ci w pokonaniu stresu i poprawie umiejętności, a co za tym idzie również w uzyskaniu lepszej oceny.

Na czym polegają jazdy doszkalające?

Jazdy doszkalające to po prostu jazda z instruktorem po placu manewrowym i/lub po mieście, która ma za zadanie poprawić twoje umiejętności. Może koncentrować się zarówno na ogólnej technice jazdy, jak i pewnych szczególnych manewrach, które sprawiają ci trudności, jak choćby parkowanie i wyjeżdżanie z miejsca postojowego.

Zalety jazd doszkalających na Bemowie

Jeśli zdecydujesz się na jazdy doszkalające Bemowo, będziesz miał gwarancję, że zapewnią ci one najlepsze możliwe przeszkolenie. Wszystko dlatego, że odbywają się na trasach, którymi poruszają się także egzaminatorzy. Poznasz więc dokładnie każdy zakręt, każde światła, każde skrzyżowanie, rondo czy inne kłopotliwe miejsce. Będziesz mógł ćwiczyć swoje umiejętności dokładnie tam, gdzie są potem sprawdzane, co na pewno zapewni ci lepszą wiedzę o niuansach, jakimi rządzą się poszczególne ulice.

Co więcej, jazdy na placu manewrowym będą odbywać się w otoczeniu identycznym, jakie później zobaczysz w WORD-zie. Identyczne pasy oznaczają identyczne manewry, a to dla ciebie kolejne ułatwienie. Będziesz mógł wyćwiczyć między innymi owianą złą sławą jazdę po łuku do tego stopnia, że na pewno nie sprawi ci problemu podczas egzaminu.

Również samochody są identyczne jak te, na których potem będziesz egzaminowany.

Szkoła, która jest przyjazna

Na koniec mamy jeszcze jedną ważną zaletę korzystania ze szkoły jazdy Gazelka. Jest tam bardzo przyjazna atmosfera, która sprawi, że szybciej oswoisz się z pojazdem, a wolne terminy i ogromna dostępność to kolejne zalety, które pomogą ci w osiągnięciu celu, jakim jest prawo jazdy. A jeśli jesteś akurat z Bemowa, będziesz miał tam po prostu rzut beretem.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here