Karma idealna dla Twojego pupila

Zwierzęta to nasi najwierniejsi przyjaciele. Posiadacze psów z utęsknieniem czekają na powrót do domu i radosne przywitanie z merdającym ogonem. Kociarze uwielbiają pomrukiwanie i ciepłe wylegiwanie się swoich puchatych lokatorów. Naszym podstawowym obowiązkiem jako właścicieli tych cudownych istot jest zapewnienie im odpowiedniego wyżywienia. Poznajmy producentów karmy dla zwierząt, dzięki którym nasi przyjaciele mogą wieść zdrowe i piękne życie.

Karma

Każdy producent karmy dla zwierząt powinien dokładać szczególnej staranności podczas produkcji pożywienia. Odpowiednio zbilansowany poziom mikro i makro elementów w diecie naszych czworonogów to klucz do zachowania ich witalności i zdrowia na długie lata. Dlatego wybór producenta karmy dla zwierzę jest kluczowy, i w dużej mierze warunkuje kondycję fizyczną naszego zwierzaka.

Producenci karmy dla zwierząt

Liderami wśród producentów karmy dla zwierząt są takie marki jak Dolina Noteci, Piper animals, Rafi czy Natural taste for animals.  To marki dla których kluczowe znaczenie ma jakość oferowanych produktów. Ich misją jest hasło: ” więcej niż karma”, a głównym zadaniem żywienie czworonogów w najlepszy możliwy sposób.

Styl życia

Każdy rozsądny producent karmy dla zwierząt zwraca uwagę właścicieli na prowadzenie odpowiedniego stylu życia ich zwierząt domowych. Zapewnienie odpowiedniej ilości spacerów, a więc ruchu fizycznego to niebagatelna kwestia. Jednak równie istotny jest sposób karmienia. Dawanie zwierzętom resztek obiadowych, tłustych i smażonych potraw lub co gorsza słodyczy, odbija się na ich zdrowiu i skraca życie. Niestety, prawda jest brutalna. To od nas w dużej mierze zależy, czy nasz domowy pupil doczeka starości, czy życie zakończy przedwcześnie z powodu chorób czy otyłości.

Doświadczenie

Producenci karmy dla zwierząt współpracują z ekspertami w dziedzinie żywienia zwierząt,  technologami konsultując skład i proporcję gotowej karmy. Tylko profesjonalne podejście i specjalistyczna wiedza pozwolą na uzyskanie karmy najwyżej jakości. Również współpraca z lokalnym dostawcami ma niebagatelne znacznie, w celu zachowaniu świeżości dostarczanych produktów.

Rodzaje

Każdy producent karmy dla zwierząt oferuje jej różnorodne rodzaje dopasowane do konkretnego psa lub kota. Wyróżnić można karmy junior dla najmłodszych, senior dla najstarszych, odtłuszczone dla zwierząt z nadwagą, niealergizujące dla czworonogów ze skłonnością do alergii pokarmowej lub skórnej i wiele innych.

Producenci karmy dla zwierząt starają się oferować dobre jakościowo produkty, a zadaniem właścicieli jest ich odpowiedni dobór w zależności od potrzeb swojego czworonożnego przyjaciela.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here