gadżety erotyczne

Niezależnie od tego czy Twój związek posiada naprawdę długi staż małżeński, czy też jest to po prostu zwykły długi związek, gadżety erotyczne sprawdzą się dosłowiene u każdego. Wybór dla osób niedoświadczonych, może być naprawdę bardzo ciężkim zadaniem, pomimo tego, że oferta jest naprawdę ogromna. Poniższe rady z pewnością będą pomocne. Sprawdźcie sami!

Przeczytaj też: https://www.plotki.pl/gadzety-erotyczne/

Ratunek na nudę – gadżety erotyczne!

Od razu po publikacji serii książek 50 twarzy Greya czy 365 dni Blanki Lipińskiej bardzo duża liczba osób zapragnęła odświeżyć trochę nieco swoje życie erotyczne i dodać do niego odrobinę pikanterii. Nie ma w tym oczywiście nic złego. Wszystko jest przecież dla ludzi. Jest to ciekawa odmiana zwłaszcza dla tych, którym do sypialni wkradła się już rutyna, monotonia i nuda.

Lubrykanty

Zacznijmy od tego co jest kluczowe, czyli odpowiednie lubrykanty. Niestety bez dobrej gry wstępnej, seks nie będzie przyjemny. Lubrykanty, czyli żele stymulujące czy intymne zostały stworzone po to, aby ułatwić  i przyśpieszyć cały proces oraz wzbogacą przeżycia. Na rynku wybór jest naprawdę duży. Ważne jest to, aby zwrócić uwagę na lubrykanty na bazie wody. Genialnym pomysłem są też te, które są jadalne, przez co możecie wykorzystać je przy seksie oralnym.

Wibratory

Wibrator jest to kolejny gadżet, który musicie mieć w swojej szafce nocnej czy nawet torebce. Na początku nie musicie decydować się na zakup potężnego wibratora, którego masywność może odstraszać. Sklepy oferują również opcje mniejsze i bardzo dyskretne np. w kształcie szminki, które możecie zabierać ze sobą dosłownie wszędzie.

Kulki Gejszy

Kulki gejszy to nie tylko gadżet erotyczny. Poza urozmaiconym życiem erotycznym pomoże nam on w treningu mięśni Kegla. Polecamy jest zwłaszcza dla osób będących w ciąży lub po porodzie. Stosowane są jako przyśpieszenie powrotu do formy przed porodem.

Kulki te nie działają jednak „samoistnie”. Aby zadziałały, należy z nimi ćwiczyć od kilku minut do nawet kilku godzin dziennie. Po włożeniu kulek gejszy czas na ruch. Nie muszą być to od razu intensywne ćwiczenia fizyczne, mogą być to zakupy, sprzątanie czy spacer. Ważna jest nawet najmniejsza aktywność, byleby tylko nie siedzieć na w jednym miejscu przed telewizorem.

Zobacz też: http://www.portucale.pl/jak-myc-pedzle-do-makijazu/

[Głosów:2    Średnia:4.5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here