potencja
fot. unsplash.com

Problem z męską potencją jest w obecnych czasach dość szeroko poruszany zarówno przez lekarzy specjalistów jak również przez media, radio i telewizję.

Problem, który kiedyś uważany był za bardzo wstydliwy i skrywany nawet przed najbliższymi, obecnie został poddany rzeczowej analizie i doczekał się wreszcie szerszej dyskusji na temat obowiązującego od wielu długich lat wzorca męskości jaki obowiązuje w naszej kulturze.

Zobacz też: https://www.zdrowie.info.pl/maxon-active/

Zaburzenia potencji dotyczą mężczyzn w różnym wieku. Nie jest to tylko problem dotykający seniorów, którzy to z racji podeszłego wieku i szeregu różnych chorób towarzyszących doświadczają niepowodzeń w sferze doznań seksualnych.

Zaburzenia potencji

Kwestia o której mowa obejmuje również osoby płci męskiej w wieku do 40 roku życia w ok 15%, w przypadku mężczyzn pomiędzy 40 a 60 rokiem życia odsetek ten znacznie wzrasta i mówimy tutaj o 25%.

Przyczynami zaburzeń erekcji mogą być również przyjmowane różnego rodzaju leki na nadciśnienie tętnicze  i chorobę wieńcową, sterydy i różnego typu anaboliki wpływające na sylwetkę, szczególnie mężczyzn intensywnie uprawiających sporty wysiłkowe.  Przyczyną szczególnie dla nieco starszych panów może być również przyrost gruczołu krokowego.

W każdym z powyżej wymienionych przypadków dość często stosowanym rozwiązaniem są różnego typu leki na potencję w postaci tabletek.

Działanie tabletek na potencję

Tabletki te mają zazwyczaj jedno główne zadanie, mają sprawić, że naczynia krwionośne rozszerzą się, dzięki czemu do członka będzie mogła docierać większa ilość krwi. To działanie będzie powodować, że członek osiągnie odpowiednie rozmiary a także właściwy do odbycia stosunku seksualnego poziom twardości.

Wszelkiego rodzaju tabletki na potencję, które bez żadnego problemu możemy zakupić w każdej aptece, działają jedynie na aspekt fizyczny. Spowodują, że mężczyzna fizycznie będzie mógł odbyć akt seksualny, nie wpływają one jednak na warstwę emocjonalną. Nie zwiększą zainteresowania seksem, nie rozwiążą one również innych problemów związanych z popędem seksualnym.

Sporo pytań dotyka zazwyczaj ważnej kwestii bezpieczeństwa stosowania i ewentualnych skutków ubocznych. Badania wskazują jednak na ich neutralny stosunek dla organizmu.

Należy jednak pamiętać, że nasza psychika, będzie wiązać udane zbliżenie seksualne z koniecznością zażycia tej specjalnej tabletki. Może to powodować uzależnienie.

przeczytaj też: http://www.portucale.pl/krzywa-przegroda-nosowa-dla-czego-warto-operowac/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here