Pozycjonowanie strony z pomocą freelancera

Dowiedziałeś się już, jak wypozycjonować stronę www, ale uznałeś, że jest to na tyle skomplikowana praca, że wolisz nie brać za nią odpowiedzialności. Chcesz ją zlecić komuś innemu i dlatego myślisz o współpracy z freelancerem, czyli tzw. dobrym strzelcem. Zanim to jednak zrobisz, poznaj wady i zalety takiego rozwiązania. Na pewno wysuniesz z nich odpowiednie wnioski.

Na współpracy z freelancerem na pewno zyskasz… pieniądze! Podczas gdy zwykłe agencje za taką usługę zażądałyby od ciebie przynajmniej kilkuset złotych (a często i więcej!), wolny strzelec weźmie kilkukrotnie mniej. Sam możesz zresztą wpływać na tę cenę. Jeśli zależy ci wyłącznie na tym, by zapłacić jak najmniej, dołącz do różnych grup na portalach społecznościowych, udzielaj się na wirtualnych forach i szukaj osób zajmujących się pozycjonowaniem, które dopiero stawiają swoje pierwsze kroki w branży. One będą chciały zdobyć doświadczenie, a ty przy okazji pozwolisz im trochę zarobić. Obie strony powinny być wtedy zadowolone.

Bardzo często jednak to właśnie cena jest główną zaletą freelancerów. Pozycjonowanie stron internetowych wymaga bowiem skoordynowania pracy różnych osób, także jeden specjalista może sobie z tym wszystkim nie poradzić. Trudno ci będzie również odróżnić świetnych i wykształconych fachowców od tych, którzy tylko za takich się uznają. W ogłoszeniach można sporo nakłamać i każdy przedstawia się w nich z jak najlepszej strony, a dopiero potem ty przekonujesz się, że skorzystałeś z usług, które nie są warte złamanego grosza. Czy warto aż tak ryzykować? Na to pytanie sam musisz sobie odpowiedzieć. Być może jednak współpraca z freelancerem nie jest aż tak dobrym pomysłem.

A jeżeli interesuje cię, ile zapłacisz w tym momencie za wypozycjonowanie strony przy współpracy z firmą lub agencją, zajrzyj tutaj – http://masalski.com.pl/pozycjonowanie-stron. Sprawdź cenę i pomyśl, czy rzeczywiście jest ona aż tak wysoka. Pamiętaj, że inwestujesz tutaj we własną stronę i jej przyszłość. Takie wydatki w świecie biznesu są po prostu niezbędne.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here