Moda czy dziecinada?

Czy ozdoby do włosów kojarzą Ci się z kolorowymi spinkami dla małych dziewczynek? Na pewno nie tylko tobie! Odrzuć z głowy te myśli i daj się porwać modzie i fantazji. Skończ z nudnymi fryzurami i zaskocz swoich znajomych i przyjaciół a przede wszystkim siebie! Ale co tak właściwie zrobić, żeby nasze włosy odżyły i poczuły się zjawiskowo?

Wszystkie kobiety uwielbiają kwiaty

Kwiaty mogą być świetnym dodatkiem do fryzury. Sprawią, że będziemy się wyróżniać z tłumu w tym pozytywnym znaczeniu. Możemy wpiąć we włosy jedną większą orchideę albo kilka mniejszych różyczek. Możemy również skusić się na cały wianek. Kwiaty sprawdzą się przy długich jak i przy tych krótszych włosach.

Opaski nie tylko na ręce

Mówiąc o ozdobach do włosów na pewno wpadną nam do głowy opaski. Bardzo łatwe do założenia, dodające uroku. Mogą zakryć niedoskonałości i są w przystępnej cenie. Nie ograniczaj się do prostych jednokolorowych opasek, które daje się dziewczynką, że włosy nie leciały im do oczu. Chociaż jest to duża zaleta tego rodzaju ozdób do włosów. Zaszalej i pobaw się z kolorami i materiałami. Poszukajcie opasek z motywami dekoracyjnymi np: z kokardą albo z koralikami. Spróbuj je połączyć z nietuzinkową fryzurą.

Wszystkim znane spinki

Zwykłe spinki pomagają z niesfornymi włosami. Jednak popatrzmy na nie z perspektywy ozdób na głowę. Jeśli poszukamy znajdziemy spinki przypominające dzieła sztuki! Nie ograniczaj się do standardowych kształtów i kolorów. Znajdź coś co naprawdę Cię wyróżnij i pomoże utrzymać fryzurę taką jaką chcesz. Spinki będą pasował do eleganckich wieczorowych kreacji ale nadadzą się również do luźnych stylizacji i śmiało możemy je założyć na zwykłe wyjście na miasto, na koncert rockowy i do teatru.

Błyskotki

Ozdoby do włosów są świetne jeśli chcemy roztaczać delikatną aurę tajemniczości oraz prezentować się jak prawdziwa dam z wyższych sfer. Łańcuszki diademy i jubilerskie opaski to wybór dla odważnych ale się opłaca. Z taką dekoracją na pewno przyćmisz blaskiem nie jedna osobę.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here