Przeszczep włosów metodą FUT oraz FUE

Włosy odgrywają bardzo ważną rolę w życiu codziennym każdego z nas. Ich brak bardzo często staje się przyczyną złego samopoczucia, frustracji oraz niskiej samooceny. W tak niekomfortowej sytuacji warto zdecydować się na przeszczepy włosów Warszawa.

Współczesna medycyna a przeszczepianie włosów Warszawa

Medycyna estetyczna nieustannie rozwija się w błyskawicznym tempie. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom wszystkich klientów borykających się każdego dnia z nadmiernym wypadaniem włosów poszczególne gabinety w stolicy oferują profesjonalne przeszczepy włosów Warszawa.

Pracujący tam specjaliści dokładają wszelkich starań, aby wszczepianie włosów Warszawa odbywało się bezboleśnie oraz w pełni bezpiecznie dal zdrowia wszystkich pacjentów.

Bezbolesne i komfortowe przeszczepianie włosów Warszawa

W ciągu kilkunastu ostatnich wykonywanie przeszczepów włosów znacznie ewoluowało. Już dawno termu minęły te czasu, kiedy pacjenci po przeszczepie włosów borykali się z bliznami lub nienaturalnie odrastającymi włosami.

Dziś lekarze – specjaliści zajmujący się dziedziną medycyny estetycznej oferują wysoki komfort wszystkim pacjentom, którzy zdecydowali się na zabieg.

Poszczególni specjaliści z tej dziedziny posiadają rozległą wiedzę oraz ogromne doświadczenie, dzięki czemu każdy pacjent może mieć pewność, że zabieg przebiegnie niemalże bezboleśnie i zakończy się w pełni pomyślnie. Bogate zdolności artystyczne lekarzy pozwalają na stworzenie naturalnie wyglądającej linii włosów.

Wszczepianie włosów Warszawa metodą FUT oraz FUE

Obecnie istnieje kilka sprawdzonych sposobów przeszczepu włosów.

Dziś do najbardziej popularnych metod można bez wątpienia zaliczyć metodę FUE, a jeszcze kilkanaście alt temu przeszczep włosów wykonywano przede wszystkim przy pomocy metody FUE. Czym zatem różnią się siebie te metody?

FUT to nieco starsza metoda przeszczepu włosów, która mimo zadowalającego efektu końcowego nie jest wolna od wad oraz pewnych niedoskonałości. Podczas wykonywania zabiegu przeprowadzający zabieg lekarz wycinał cały płat skóry na głowie. W efekcie czego powstawała dość spora blizna uniemożliwiająca po przeszczepie noszenie bardzo krótkich fryzur.

Dziś przeszczepy włosów w Warszawie odbywają się przede wszystkim w pełni nowoczesną metodą FUE. Podczas zabiegu pobierane są tylko pojedyncze mieszki włosowe, najczęściej z tyłu głowy lub z boków, a więc z tych miejsc, w których pozostało ich najwięcej.

Po wykonaniu tego w pełni bezbolesnego oraz komfortowego zabiegu skóra głowy szybko się regeneruje, a ślady w postaci niewielkich kropek zazwyczaj zbiegiem czasu znikają.

[Głosów:1    Średnia:1/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here