Poduszka ciążowa typu C

Ostatnie miesiące ciąży mogą być dla przyszłej mamy bardzo uciążliwe. To ważne, żeby mogła w nocy porządnie wypocząć. Coraz większy brzuch nierzadko utrudnia taki odpoczynek. Trudno znaleźć dla siebie w łóżku odpowiednią wygodną pozycję. Warto w tym czasie wziąć pod uwagę pomocne akcesoria przeznaczone dla kobiet. Dobrym zakupem może być poduszka ciążowa typu C. Jej kształt to wiele korzyści dla kobiety ciężarnej, umożliwia na takie ułożenie ciała, żeby każdy jego fragment miał właściwy komfort. Brzuch ułożony jest na miękkiej poduszce, nic nie powoduje ucisku, w ten sposób dziecko ma stały, odpowiedni dopływ tlenu i może prawidłowo się rozwijać. Kobieta nie odczuwa dolegliwości bólowych podczas snu, nic ją nie wybudza, przeciwnie jej kręgosłup może odpocząć po trudach dnia. Taki specjalistyczny przedmiot to też duże ulga dla obolałych, opuchniętych stóp, nóg.

Do czego jeszcze może się przydać kobiecie taka poduszka?

Bez poduszki ciążowej typu C trudno wyobrazić sobie czy to nocny, czy dzienny wypoczynek. Można ją wykorzystywać także w ciągu dnia między innymi do oglądania telewizji w wygodnej dla zmęczonego ciała pozycji. Produkt ten nie trzeba odkładać do szafy po porodzie, idealnie sprawdzi się do karmienia malucha. Poduszka ciążowa typu C ma w środku tyle wolnej przestrzeni, że bezproblemowo zmieści się tam niemowlę. Będzie to rozwiązanie komfortowe dla obu stron, mama może z niej korzystać także w nocy i zasypiać tam z niemowlęciem. Jest to też sprawdzony kojec dla dziecka. W trakcie dnia można tam umieścić dziecko, nie wypadnie ono, bo krańce poduszki są dość wysokie. W trakcie nauki siadania również okaże się ten przedmiot artykułem niezastąpionym i niezwykle pomocnym.

Dlaczego jest taki wyjątkowy?

Przyszła mama musi mierzyć się z różnymi dolegliwościami bólowymi. Warto je minimalizować, żeby z okresu ciąży czerpać bardziej pozytywne odczucia. Z poduszką ciążową typu C nie będzie to trudne. Najważniejsze w czasie ciąży to dużo odpoczywać, gdy znajdzie się dla siebie wygodną pozycję, taki odpoczynek będzie możliwy zarówno w trakcie dnia, jak i nocy. Kobiecie w ciąży przydadzą się głównie artykuły wielozadaniowe, które będzie można dalej wykorzystywać po urodzeniu malucha. Poduszka ciążowa typu C jest przykładem takiego funkcjonalnego wyrobu. W sypialni odnajdzie swoje stałe miejsce. Jest to produkt też o dekoracyjnym charakterze, można go znaleźć w różnych wzorach, dzięki temu lepiej dobrać do wystroju sypialni. Poszewki często są tak stworzone, żeby można było je też wyprać.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here