Czarter jachtów Chorwacja – kraj dla żeglarzy

Żegluga to coraz chętniej wybierana forma wypoczynku. Korzystają z niej nie tylko doświadczeni żeglarze, ale także osoby, które zwyczajnie lubią wypoczynek nad wodą i są ciekawe nowych wrażeń. Gdzie spędzić wymarzone żeglarskie wakacje? Doskonałą infrastrukturę i piękne widoki zapewni położona blisko Polski Chorwacja.

Chorwacja – kraj tysiąca wysp

Chorwacja to wymarzony kraj na wakacje z żeglugą przede wszystkim ze względu na jej położenie i ukształtowanie. To kraj położony nad morzem, z ciekawie ukształtowaną linią brzegową, nie bez powodu nazywany krainą tysiąca wysepek. Nie brakuje tutaj ciekawych miejsc, do których najlepiej dostać się właśnie drogą morską.
Chorwacja zachwyci malowniczym krajobrazem. Plaże występują tu w wersji piaszczystej i skalistej, blisko linii brzegowej usytuowane są góry, śródziemnomorski klimat sprzyja rozwojowi pięknej roślinności. Ten region to miejsce idealne do wypoczynku – ciche, spokojne, z dużą ilością zabytków i pięknymi widokami.

Nowoczesna infrastruktura żeglarska – czarter jachtów w Chorwacja

Inny atut Chorwacji, który z pewnością zainteresuje żeglarzy? Jedna z najlepiej rozwiniętych infrastruktur żeglarskich w Europie. Chorwacka flota nie ma sobie równych. Przystanie mieszczą się właściwie w każdej nadmorskiej miejscowości, nie brakuje także wypożyczalni oferujących jachty wyposażone w nowoczesny ster.
Czarter jachtów w Chorwacji daje ogromne możliwości. Łodzie są w świetnym stanie technicznym, występują w wielu modelach. Do wyboru są jachty żaglowe, katamarany, łodzie motorowe. Firmy czarterowe dbają o profesjonalną obsługę i wszelkie udogodnienia dla żeglarzy przybywających na wypoczynek w te rejony.

Jakie inne atrakcje oferuje Chorwacja?

Nowoczesny czarter jachtów w Chorwacji zachęca do przyjazdu w ten region Europy. Na jakie inne atrakcje mogą liczyć żeglarze, którzy zdecydują się spędzić tutaj wakacje?
Oprócz malowniczej przyrody, to mnóstwo interesujących zabytków: dawnych klasztorów, zamków, miast wybudowanych wieki temu z naturalnych surowców. Zachwycających wąskimi uliczkami i niezwykłą architekturą. Sławą cieszy się także chorwacka kuchnia, obfitująca w owoce morza i świeże, soczyste owoce. To także stolica aromatycznego wina, którym rozkoszować się można po dniu pełnym wrażeń.

Czarter jachtów w Chorwacji oferuje Agencja Żeglarska Kubryk

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here