Co biżuteria mówi o kobiecie

Noszona przez kobietę biżuteria może bardzo wiele powiedzieć o niej samej. Wszystko to, co nosimy na co dzień, wysyła światu pewien przekaz, na który czasem nawet nie zwracamy uwagi wybierając konkretne ubrania czy dodatki. Za pomocą odpowiednich akcesoriów można pokazać innym, że jest się na przykład osobą bardzo odważną czy pewną siebie. Dobierając właściwe dodatki można wywrzeć bardzo dobre pierwsze wrażenie w towarzystwie, co może się szczególnie przydać na spotkaniach biznesowych. Warto więc wiedzieć, jakie sygnały wysyłamy przez nasz ubiór i dobrane akcesoria, aby odpowiednio to wykorzystać na swoją korzyść.

Biżuteria dla duszy towarzystwa

Kobieta, która dobrze czuje się wśród innych ludzi i jest duszą towarzystwa, bardzo często wyróżnia się nie tylko swoją osobowością, ale również dodatkami, jakie dobiera do swojego stroju. Biżuteria, jaką dobiera taka kobieta, nierzadko rzuca się w oczy i jest w bardzo jaskrawych kolorach czy w dużych rozmiarach. Taka pani nie boi się lekkiej ekstrawagancji, ponieważ dobrze czuje się w ubraniach i dodatkach rzucających się w oczy. Wszelkiego rodzaju duże i ciężkie wisiorki, błyszczące się kolczyki, czy wiele pierścionków lub bransoletek będą dla niej idealne. Osoby pewne siebie dobrze czują się w towarzystwie innych ludzi i łatwo nawiązują z nimi kontakty. Na biznesowym spotkaniu taka kobieta z pewnością będzie otoczona wieloma znajomymi. Ekstrawagancka biżuteria to dla niej doskonały sposób, aby wybić się z tłumu.

Klasyczne dodatki dla ceniących tradycję

Kobiety, które na co dzień decydują się na klasyczne akcesoria w postaci na przykład perłowych naszyjników czy delikatnych złotych kolczyków, z dużą pewnością można określić jako osoby ceniące sobie tradycyjne wartości i stawiające rodzinę na pierwszym miejscu. Takie osoby bardzo cenią sobie czas spędzony z najbliższymi i w życiu stawiają na sprawdzoną grupę przyjaciół. Oprócz klasycznej biżuterii najpewniej lubią też tradycyjne i eleganckie wnętrza, a także ubrania. Takie panie można najczęściej zobaczyć w eleganckich strojach i nienagannej fryzurze, na ogół są to również bardzo opanowane i spokojne osoby.

Biżuteria dla miłośniczek mody

Na najmodniejsze akcesoria przeważnie decydują się panie, które dużą wagę przywiązują do obecnie panujących trendów i lubią trzymać rękę na modowym pulsie. O kobiecie noszącej pierścionki czy naszyjniki w modnych aktualnie wzorach czy kolorach, można z dużą pewnością powiedzieć, że ma duszę artystki i wyrazistą osobowość. Przez odpowiedni dobór dodatków lubią wyrazić swoje przekonania i to, co jest dla nich ważne. Wybierają nie tylko modne akcesoria, ale również ubrania, przez co tworzą całą stylizację w myśl najnowszych trendów.

Najlepsza jakość dla wymagających

Panie, które na co dzień są nieco wymagające i ważne są dla nich szczegóły, również w biżuterii nie idą na kompromisy. Dla nich są wszelkiego rodzaju dodatki z najlepszej jakości materiałów, nawet jeśli idzie za tym zdecydowanie wyższa cena. Taka kobieta w codziennym życiu wymaga nie tylko od siebie, ale również od innych, dlatego wszelkie kolczyki czy pierścionki muszą być wykonane z największą dbałością o szczegóły. Tak jak w życiu nie lubią wybierać półśrodków, tak i w biżuterii postawią tylko na to, co najlepsze.

Jak widać, wszystko to, co nosimy na co dzień może bardzo wiele powiedzieć o nas samych. Warto jednak pamiętać, że każda osoba jest inna i nigdy nie powinno się oceniać kogoś tylko i wyłącznie na podstawie jego ubioru.

[Głosów:5    Średnia:2.2/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here